Věrnostní program

01-07-2021
 / 4.2

Přihlaste se, abyste mohli ohodnotit článek! Přihlášení/Registrace

Scitec Nutrition věrnostní program

Je pro nás důležité, abychom nějakým způsobem odměňovali naše vracející se zákazníky. Takže, pokud nakupujete na Scitec Nutrition opakovaně, budete mít příležitost získat vlastní personalizované slevové kupóny pro váš další nákup na základě vašich předchozích nákupů! Navíc od 1. srpna budou mít naší registrovaní členové privilegium nakupovat se slevou, ať už se jedná o měsíční akci a nebo o Den Scitec.

Podívejme se na podrobnosti!

Body za kupón?

Personalizované kupóny můžete získat pomocí věrnostních bodů z nákupů. Za každý provedený nákup* na Scitec Nutrition, získáte věrnostní body. Ty lze využít jako slevu vašeho nákupu a nebo je lze vyměnit za kupóny na dopravu zdarma.

Jak můžete získat Scitec Nutrition věrnostní body?

Je to velmi jednoduché: obdržíte je automaticky po každém nákupu, pokud jste zaregistrováni na Shopbuilder. Body jsou připsány na váš účet téměř okamžitě, pokud nakupujete v kamenných prodejnách (je zapotřebí počkat 10–15 minut) a pokud je typ platby převodem nebo na dobírku. To obvykle trvá několik dní.

* Věrnostní body se udělují za všechny produkty, které:

  • Jste nekoupili kupónem
  • Jsou zahrnuty do samostatné akce věrnostního programu(viz dále)

Napište recenze na produkty

Body můžete také získat napsáním recenze na Scitec Nutrition. Je důležité vědět, že recenze procházejí schvalovacím procesem, kdy jsou odfiltrovány recenze jako „Bylo to dobré“ a samozřejmě automatický spam. Negativní recenze však nejsou filtrovány: poctivost je pro nás důležitá a my chceme, aby bylo pod produktem skutečně jasné, zda produkt fungoval či nikoli. Body budou udělovány za kvalitní recenze, ať už jsou pozitivní nebo negativní!

Kde můžete sledovat své body? ?

Po přihlášení na Scitec Nutrition klikněte na “můj profil” a dále na "slevy", kde můžete sledovat své body a zde budete mít také možnost převést své body na kupóny.

Za co můžete uplatnit své body?

Pomocí svých bodů můžete vygenerovat kupóny, které můžete použít pro budoucí nákupy. Můžete si vybrat ze čtyř typů kupónů: doprava zdarma, 10%, 15% a 20%. Cena kupónů v bodech je následující.

  • Doprava zdarma - 1500 bodů
  • 10% - 2 000 bodů
  • 15% - 4000 bodů
  • 20% - 6000 bodů

Existuje jiný způsob získávání bodů než nakupováním?

Na Shopbuilder můžete čas od času narazit na propagační akce. O těchto propagačních akcích budeme samozřejmě naše zákazníky informovat na našich webových stránkách, sociálních sítích a v newsletteru.

Musím se do věrnostního programu registrovat?

To je krása: jakmile jste registrovaným zákazníkem, nemusíte dělat už vůbec nic! Naši vracející se věrní zákazníci automaticky získávají body. Registraci online obchodu lze provést během několika minut na registrační stránce Scitec Nutrition vše, co musíte udělat, je zadat poštovní adresu, jméno a dodací adresu a samozřejmě také heslo. Zaregistrovat se k nákupu můžete u nás a nebo ve specializovaném obchodě Scitec Nutrition. Po registraci lze získávat body i v kamenné prodejně.


Máš dotaz související s tímto článkem? Pošli nám jej!

Zasílání dotazů je možné pouze po registraci a přihlášení!
Prosím, přihlaste se!